Oferta pracy – pracownik biurowy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Nowej Huty Marcin Gonet poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik biurowy.

rodzaj umowy: o prace/zlecenia

WYMAGANIA:

– dokładność i skrupulatność,

– umiejętność logicznego myślenia,

– komunikatywność,

– zaangażowanie i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,

– znajomość zagadnień z zakresu postępowania egzekucyjnego mile widziana.

OBOWIĄZKI:

– rejestracja spraw egzekucyjnych,

– przygotowanie i wydruk pism egzekucyjnych,

– telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa interesantów,

– obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

– archiwizowanie akt.

OFERUJEMY:

– stabilną pracę w młodym zespole,

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się branży,

– możliwość odbycia aplikacji komorniczej w przyszłości,

– wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i nabytych umiejętności.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy krakow.gonet@komornik.pl .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

( Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28 )”